Jak se stát členem spolku?

Nejjednodušší je zajít za námi do naší klubovny (adresa v kontaktech),vyplňit přihlášku a zaplatit členský příspěvek na provoz klubu.

 

Na rok 2024:

dospělý za kalendářní rok - 3.000,- Kč 

děti do 18let za školní rok - 2.000,- Kč 

jednorázově a v hotovosti. Dostanete pokladní doklad o zaplacení členského příspěvku na daný kalendářní rok.

 

 Dále je ve Vašem zájmu navštěvovat klubovnu v pátky. Můžete přijet kdykoliv, býváme tam většinou do 22h i déle. Nosit s sebou modelářské nářadí jako je skalpel, nůžky, štětce, vteřinové lepidlo, lepidlo herkules, tužku, atd,... co budete potřebovat k modelaření. Mladší ročníky u nás začínají na papírových vystřihovánkách domečků nebo lokomotiv a podle zkušeností přecházejí na žákovská kolejiště a později na velká klubová kolejiště podle jejich zaměření na modelovou velikost.

 

Modelářskou práci s dětmi a mládeží zajišťují členové spolku, více info na info@szmp.cz

 

Členové spolku mají automaticky různou slevu v obchodě modelové železnice v Pečkách,  www.es-pecky.cz .

Spolupracujeme nebo jsme spolupracovali na našich výstavách s modelářskými kluby železničních modelářů po celé České republice, např. KŽM Kolín, KŽM Jičín, KŽM Trutnov, KŽM Praha 3, KŽM Velké Meziříčí, KŽM Hradec Králové, KŽM Plzeň, Společnost přátel železničního modelářství a železnice, KŽM Jaroměř, KŽM Česká Skalice, ... aj.

Výrobci modelové železnice, např. firmy Roco, Tillig, Piko, Fleischmann, NOCH, Malá železnice, Berka, Loco, DK-model, Cekul lepty, Veramo Trutnov, Merkur toys, SDV model, DH Loko, MojeTT, DS model, Pojezdy.eu ...aj.